0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Knockout Stage
Spain
۰
۰
England
inprogress
۲۲:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۳
۲
Naft Al-Wasat
Finished
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۲
Al Shorta
Finished
۲۰:۰۰
Newroz SC
۴
۴
Erbil SC
Finished
۱۷:۳۰
Al-Hudood Sports Club
۳
۲
Al-Karkh
Finished
۱۷:۳۰
Duhok
۲
۲
Naft Maysan
Finished
۲۰:۰۰
  Chile Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
inprogress
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
۰
۰
Coquimbo Unido
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۰
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۸:۰۰
BK Hacken
۳
۵
IF Elfsborg
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۱
Avai
inprogress
۲۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۱
۰
Deportes Limache
Finished
۲۰:۰۰
La Serena
۲
۱
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۰۰
Union San Felipe
۲
۰
Curico Unido
inprogress
۲۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
VfB Homberg
۳
۰
Luner SV
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۸:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
Montaneses FC
۴
۵
Alebrijes Oaxaca
Finished
۲۰:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۴
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
Sloga Doboj
۰
۰
OFK Petrovac
Interrupted
۲۰:۰۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
TSV Sasel
۳
۳
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
Holzheimer SG
۴
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
FC Koper
۲
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۲۰:۳۰
Bohemians 1905
۴
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۷:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۵
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
SV Oberachern
۱۰
۲
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
PFC CSKA Sofia
۱
۰
SC Gjilani
Finished
۱۸:۳۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
University College Dublin FC
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
CF Atlante
۰
۰
Jaibos Tampico Madero
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Kray
۲
۲
Westfalia Herne
Finished
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۰
۷
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
FC Lahti
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۹:۰۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
۱
۲
Penarol Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۱۹:۰۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alianza Atletico
۰
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۱:۳۰
  United States USL League Two
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
Oakland FC
۰
۲
Kalamazoo FC
inprogress
۲۲:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
  Iceland Besta deild karla
IF Vestri
۰
۲
KA Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۲۰:۳۰
Nueva Chicago
۰
۳
CA San Telmo
Finished
۲۰:۳۰
Guillermo Brown
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۱:۳۰
San Martin Tucuman
۱
۰
CA San Miguel
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۱
۰
CA Atlanta
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia y Tiro
۰
۰
Deportivo Madryn
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۰
Almirante Brown de Lules
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۰
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۲:۳۰
Agropecuario
۱
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۲:۳۰
CA Patronato
۰
۰
Colon de Santa Fe
inprogress
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Nacional Potosi
۰
۰
Jorge Wilstermann
inprogress
۲۲:۳۰
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Gremio Porto Alegrense RS
۳
۱
Operario PR
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Segunda Division
Melipilla
۳
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۱۹:۳۰
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۰
۱
General Velasquez
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
Ayacucho FC
۰
۱
AD Comerciantes FC
inprogress
۲۱:۳۰
Alianza Universidad
۳
۰
FC Carlos Stein
inprogress
۲۱:۴۵
  South America Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Regional League
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Brazil Serie C
Volta Redonda
۰
۰
Sao Bernardo FC
inprogress
۲۳:۰۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۱
۱
La Equidad U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
Finished
۰۰:۳۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Maracana EC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
inprogress
۲۱:۳۰
Brasiliense FC
۰
۰
CRAC
inprogress
۲۲:۰۰
Cameta Sport Club
۱
۱
Tocantinopolis EC
inprogress
۲۲:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Audax Rio RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Moto Club
۰
۱
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
Avenida
۰
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Barra FC
۱
۱
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۲:۳۰
Concordia AC
۰
۰
EC Novo Hamburgo
inprogress
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
۱
۱
Itabaiana
inprogress
۲۲:۳۰
Sousa EC
۱
۱
Treze FC
inprogress
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۱
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
  Japan Japan Football League
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
Alto Peru
۰
۱
Huracan F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Durazno
۵
۰
Los Halcones
Finished
۱۶:۳۰
Mar de Fondo
۱
۱
Salto FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL Championship
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
  Myanmar National League
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۱۰
England U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۴
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۲
۰
Canuelas
inprogress
۲۱:۳۰
Flandria
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۲
۱
Excursionistas
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Deportivo Laferrere
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
Total Soccer
۱
۰
Deportivo Alexis Garcia
Finished
۲۰:۳۰
Molino Viejo
۰
۰
Club Deportivo La Chalaca
inprogress
۲۲:۳۰
  Latvia Latvia Cup
Tukums 2000
۲
۳
Valmieras FK
Finished
۱۸:۳۰
FK Jelgava
۲
۴
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
Finished
۱۶:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
Montevideo City Torque
inprogress
۲۲:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
  Iceland U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۰
۲
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۲۰:۳۰
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
۱
۱
Colo Colo BA
inprogress
۲۱:۳۰
Fluminense De Feira
۲
۰
AD Leonico
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria da Conquista
۰
۱
SSA FC
inprogress
۲۱:۳۰
Grapiuna AC
۴
۰
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
Porto BA SC
۲
۰
Jacobinense BA
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
AAD Vitoria das Tabocas
۲
۰
Vera Cruz PE
inprogress
۲۱:۳۰
Decisao
۲
۱
ADJG Jaguar
inprogress
۲۱:۳۰
Ipojuca AC
۲
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia FNL
Rodina Moscow
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۰۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۰
FC Tyumen
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
۴
۰
SKA Khabarovsk
Finished
۱۹:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
FC Chayka
۱
۱
FK Sokol Saratov
Finished
۲۰:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 5. Deild
Alafoss
۳
۱
Spyrnir
Finished
۱۸:۱۵
Stokkseyri
۵
۰
IB Uppsveitir
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
  China Jia League
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL League One
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
  World Friendly International Matches Women
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Atletico Arsenal
۱
۱
Sportivo Barracas Dolores
inprogress
۲۱:۳۰
Ferrocarrilero
۰
۱
Piriapolis FC
inprogress
۲۲:۰۰
Rio Negro de San Jose
۰
۰
CA Juanico
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Recreativo Porongos
۰
۰
Atletico Florida
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
General Lamadrid
۲
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz
۲
۰
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۱:۳۰
El Porvenir
۲
۰
Deportivo Paraguayo
Finished
۱۹:۳۰
CA Claypole
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۱:۳۰
Club Mercedes
۱
۰
CA Atlas
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۲
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo
۱
۱
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
Douglas Haig
۱
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۱:۳۰
Club Villa Mitre
۱
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۲:۰۰
Ciudad de Bolivar
۰
۱
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin Formosa
۰
۲
Boca Unidos
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Club Atlético Germinal
۰
۰
Deportivo Rincon
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Camioneros
۱
۱
CD Argentino Monte Maiz
inprogress
۲۲:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Olimpo
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida Universitario
۰
۰
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin de Mendoza
۰
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
inprogress
۲۲:۰۰
Sarmiento de la Banda
۰
۱
Central Norte Salta
inprogress
۲۲:۳۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۲:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۲:۰۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۰
CA Union de Sunchales
inprogress
۲۲:۰۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۵
Oriente Petrolero (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Pelotas
۲
۰
GE Gloria
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense
۰
۰
Monsoon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Lajeadense RS
۰
۰
Passo Fundo
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
۱
۱
Camboriu
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
۰
۰
Guarani de Palhoca
inprogress
۲۱:۳۰
Tubarao
۲
۲
Caravaggio FC
inprogress
۲۱:۳۰
Metropolitano SC
۱
۱
Santa Catarina Clube
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca U20
Campo Grande RJ U20
۱
۱
7 de Abril U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
۱
۰
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۱:۱۵
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Tercera Division
24 de Setiembre
۰
۰
3 de Febrero FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Club Olimpia De Ita
۰
۱
Atlantida SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  United States National Premier Soccer League
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۱
۳
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۰
۰
FC Cincinnati II
inprogress
۲۲:۳۰
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Cearense C
Esporte Club Limoeiro
۰
۰
Crato EC
inprogress
۲۲:۰۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
۳
۲
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۳
۰
Acao (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۳
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
۵
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
Finished
۱۶:۱۵
  Norway 3. Division avd. 3
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  Argentina Regional League
Juventud Zondina
۰
۰
CA Juventud Alianza
inprogress
۲۲:۳۰
Central Benitez
۰
۰
Zona Sur
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۱
۱
Santa Cruz CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife U20
۱
۲
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۳
۰
Patriotas FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۱
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
  Bhutan Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Dominica Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  United States WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
  Macao Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۳
۰
EC Futgol U20
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Reserve League
UTC Cajamarca Reserves
۷
۰
Alianza Atletico Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
۱
۳
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید